Kleinzee Skool
Skoolhoof
Liz Clarke
Departementshoof Senior Kampus
Magda Frylinck
Departementshoof Junior Kampus
Amie Agenbag
NW – Jaar 4 & Graad 6
Magda Frylinck – Vaardigheidsklasse
Wiskunde – Jaar 1, 3Kuns & Kultuur – Jaar 1, 2, 3, & 4English FAL – Jaar 2 & 4PSW – Jaar 1 & 2NW – Jaar 2
Danielle Karsten – Vaardigheidsklasse – no image
Afrikaans Huistaal – Jaar 1, 2, 3, & 4PSW – Jaar 3 & 4NW – Jaar 3PE – Jaar 1, 2, 3 & 4
Chantel Landrew – Vaardigheidsklasse
Haarkappery – Jaar 3 & 4
Valery Strauss – Vaardigheidsklasse
Kantooradministrasie – Jaar 3 & 4
Ronald Alley – Vaardigheidsklasse
Instandhouding – Jaar 3 & 4
Delichia de Jager – Vaardigheidsklasse
Haarkappery – Jaar 1 & 2
John-Morgan de Klerk – Vaardigheidsklasse
Instandhouding – Jaar 1 & 2
Jezlin Clarke – Vaardigheidsklasse
Kantooradministrasie – Jaar 1 & 2
Wendy Quickfall – Leerder-ondersteuning
Jaar 1, 2, 3 & 4
Rika Goosen – Ondersteuningsklas 1
Afrikaans Vlak 1, 2, 3, 4 & 5Wiskunde Vlak 1, 2, 3, 4, & 5LV Vlak 1, 2, 3, 4, & 5Handvaardighede Vlak 1, 2, 3, 4, & 5SID – Caps Kurrikulum
Sandra Coleman – Ondersteuningsklas 1
Klasassistent
Antoinette Laubsher- Vaardigheidsklasse
Sasha Weyers – Gr1
Afrikaans HTEnglish FALWiskundeLewensvaardighedeisXhosa
Christelle Jordaan – Gr 2
Amie Agenbag – Gr 3
Jeanette Dippenaar – Gr 4
Afrikaans – Gr 7Afrikaans – Gr 4SOSW – Gr 4Wiskunde – Gr 4NWT – Gr 4KK – Gr 4
Jemima van den Heever – Gr 5
Afrikaans – Gr 5SOSW – Gr 5, 6 & 7PSW – Gr 5 & 6English FAL – Gr 7PE – Gr 7
Nila Blaauw – Gr 6
Afrikaans – Gr 6Wiskunde – Gr 5 & 6NWT – Gr 5KK – Gr 5 & Gr 6
Rayline van Wyk – Gr 7
English FAL – Gr 4, Gr 5 & Gr 6PSW – Gr 4Lewensoëntering – Gr 7Skeppende Kunste – Gr 7Wiskunde – Gr 7
Anne-Marrie Möller – Gr 7
EBW – Gr 7NW – Gr 7Tegnologie – Gr 7LST – Gr4 tot Gr 7
Mercia Cloete – OK 2
Afrikaans HTEnglish FALWiskundeLewensvaardighede
Aletta van Wyk – LST Gr1 – Gr 3
Eloise Goliath
Annemarie Bruyns – Finansiële Beampte
Gail August – Administratiewe Beampte
Wilmack Carolus – Ondersteuning
Folene Adams – Ondersteuning