Kleinzee Skool

Personeel

Bestuur

Skoolhoof

Liz Clarke

Departementshoof Senior Kampus

Magda Frylinck

Departementshoof Junior Kampus

Amie Agenbag

Skool Personeel

Senior Kampus Personeel Vakke

Liz Clarke

NW – Jaar 4 & Graad 6

Magda Frylinck – Vaardigheidsklasse

Wiskunde – Jaar 1, 3
Kuns & Kultuur – Jaar 1, 2, 3, & 4
English FAL – Jaar 2 & 4
PSW – Jaar 1 & 2
NW – Jaar 2

Danielle Karsten – Vaardigheidsklasse – no image

Afrikaans Huistaal – Jaar 1, 2, 3, & 4
PSW – Jaar 3 & 4
NW – Jaar 3
PE – Jaar 1, 2, 3 & 4

Chantel Landrew – Vaardigheidsklasse

Haarkappery – Jaar 3 & 4

Valery Strauss – Vaardigheidsklasse

Kantooradministrasie – Jaar 3 & 4

Ronald Alley – Vaardigheidsklasse

Instandhouding – Jaar 3 & 4

Delichia de Jager – Vaardigheidsklasse

Haarkappery – Jaar 1 & 2

 

John-Morgan de Klerk – Vaardigheidsklasse

Instandhouding – Jaar 1 & 2

Jezlin Clarke – Vaardigheidsklasse

Kantooradministrasie – Jaar 1 & 2

Wendy Quickfall – Leerder-ondersteuning

Jaar 1, 2, 3 & 4

Rika Goosen – Ondersteuningsklas 1

Afrikaans Vlak 1, 2, 3, 4 & 5
Wiskunde Vlak 1, 2, 3, 4, & 5
LV Vlak 1, 2, 3, 4, & 5
Handvaardighede Vlak 1, 2, 3, 4, & 5
SID – Caps Kurrikulum

Sandra Coleman – Ondersteuningsklas 1

Klasassistent

Antoinette Laubsher- Vaardigheidsklasse

Klasassistent

Junior Kampus Personeel Vakke

Sasha Weyers – Gr1

Afrikaans HT
English FAL
Wiskunde
Lewensvaardighede
isXhosa

Christelle Jordaan –  Gr 2

Afrikaans HT
English FAL
Wiskunde
Lewensvaardighede
isXhosa

Amie Agenbag – Gr 3

Afrikaans HT
English FAL
Wiskunde
Lewensvaardighede
isXhosa

Jeanette Dippenaar – Gr 4

Afrikaans – Gr 7
Afrikaans – Gr 4
SOSW – Gr 4
Wiskunde – Gr 4
NWT – Gr 4
KK – Gr 4

Jemima van den Heever – Gr 5

Afrikaans – Gr 5
SOSW – Gr 5, 6 & 7
PSW – Gr 5 & 6
English FAL – Gr 7
PE – Gr 7

Nila Blaauw – Gr 6

Afrikaans – Gr 6
Wiskunde – Gr 5 & 6
NWT – Gr 5
KK – Gr 5 & Gr 6

Rayline van Wyk – Gr 7

English FAL – Gr 4, Gr 5 & Gr 6
PSW – Gr 4
Lewensoëntering – Gr 7
Skeppende Kunste  – Gr 7
Wiskunde – Gr 7

Anne-Marrie Möller – Gr 7

EBW – Gr 7
NW – Gr 7
Tegnologie – Gr 7
LST – Gr4 tot Gr 7

Mercia Cloete – OK 2

Afrikaans HT
English FAL
Wiskunde
Lewensvaardighede

Aletta van Wyk – LST Gr1 – Gr 3

Psigososiale Praktisyn

Eloise Goliath

Ondersteuningspersoneel

Annemarie Bruyns – Finansiële Beampte

Gail August  – Administratiewe Beampte

Wilmack Carolus – Ondersteuning

Folene Adams – Ondersteuning

 

Close Menu